دوره های آموزش فنی و حرفه ای شیرینکده

شیرینی پزی درجه 2


اين دوره شامل بيش از 40 مدل آموزش ميباشد كه همگي آموزش ها توسط مربي بين الملل آموزش داده ميشود و در پايان دوره و گذراندن امتحان فني و حرفه اي مدرك بين الملل شيريني پزي با كد بين الملل به شما تعلق مي گيرد كه در تمامي دنيا معتبر مي باشد.
با مدرك فني و حرفه اي

آشپزی درجه 2


ين دوره كلاس ها،اولين دوره آشپزي زير نظرسازمان فني و حرفه ايست كه از ابتدايي ترين مباني آشپزي شروع شده و تا آشپزي اجمالي هنرجو با آشپزي ايراني و آشپزي مللو شبريني و دسر ادامه ميابد. اين آشپزي درجه دو پيش نياز آشپزي درجه يك بوده و آغازيست براي آشپزي درجه يك. در اين دوره هر هنرجو حدود ٢١٦ ساعت آموزش ديده و در پايان دوره اكثر غذاهاي سنتي شامل سنتي، مرباها، ترشي ها و غذاهاي خميري آشنا ميگردد.
آموزشگاه شيرين با بهره گيري از اساتيد مجرب و حرفه اي اين راه را براي شما ميسر مي كند

آشپزی درجه 1


در ادامه آموزش آشپزی و پس از کسب مدرک آشپزی درجه 2 علاقه مندان به آشپزی وارد این دوره شده و آموزش آشپزی را ادامه میدهند . سرفصل این دوره حاوی انواع غذای فرنگی و دسر و همچنین غذاهای مجلسی تر ایرانیست . در پایان این دوره فرد میتواند علاقه اصلی خود را در زمینه های مختلف آشپزی پیدا کرده ودر ادامه مسیر آموزش راه درست را انتخاب نماید .

قصاب


آموزشگاه شیرینکده تنها آموزشگاه برگزار کننده این دوره در استان تهران میباشد . این دوره به درخواست دوستان جهت مهاجرت به کانادا و استرالیا و نیوزلند ایجاد گردید . هر ساله کشور های مهاجر پذیر لیستی از نیازهای شغلی در کشور مورد نظر اعلام میکنند که قصابی در این چند ساله یکی از مشاغل با امتیاز بالا بوده است . افراد پس از پایان این دوره و کسب مدرک به راحتی با ترجمه آن و ارائه به سفارت های این کشور ها در زمان مصاحبه توانستند امتیاز این شغل را برای مهاجرت کسب نمایند .

کباب زن و تخته کار


این دوره علاقه مندان زیادی دارد . بسیاری از افراد که مدرک رشته های مختلف را دارند و حتی بسیاری نیز که مدارک دیگر را نیز کسب نکرده اند جذب این دوره میشوند . دوره کباب علاقه مندان زیادی دارد و برای همه مفید است . در این دوره انواع کباب ایرانی و فرنگی جهت علاقه مندان آموزش داده می شود

متصدی قهوه سرا


دوره کافی شاپ مختص آموزش تمامی نوشیدنی های موجود در منو انواع کافی شاپ و همچنین چندین دسر و تعدادی شیرینی مخصوص کافی شاپ است . فرد پس از دریافت مدرک این دوره میتواند به عنوان یک کافی من در کافی شاپ مشغول به کار شود .

کیک ساز و ترساز


این دوره اولین دوره آشپزی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای است که از ابتدایی ترین مبانی آشپزی آغاز شده و تا آشنایی اجمالی هنرجو با آشپزی ایرانی و آشپزی ملل و شیرینی و دسر ادامه میابد . آشپزی درجه دو مدرکیست که پیش نیاز آشپزی درجه یک بوده و آغازیست بر آشنایی با حرفه آشپزی .

غذاهای فوری


دوره فست فود در بر گیرنده تمامی غذاهای رایج فست فود در جهان است . فرد با گزراندن این دوره اجماع کاملی بر فست فود داشته و میتواند به افتتاح یک فست فود کامل یا کار در یک رستوران به عنوان آشپز امیدوار باشد . در پایان دوره فست فود معمولا دو کلاس تک جلسه ای برای آشنایی بیشتر با سس ها و ادویه های روز دنیا برگزار میگردد .

دسر بین الملل


همانطور که از عنوان این دوره مشخص است اختصاص به آموزش انواع دسر بین المللی دارد . این دوره برای علاقه مندان به دسر بسیار مناسب و کامل است . پس از پایان این دوره فرد میتواند در دسر سراها مشغول به کار شده یا به فکر راه اندازی یک شغل خانگی با سرمایه کم باشد .

شیرینی خشک


دوره شیرینی خشک برای علاقه مندان به این رشته دوره ای کامل و جامع است . افراد پس از پایان این دوره مفصل تقریبا به تمامی شیرینی های خشک مسلط بوده و میتوانند کلیه این شیرینی ها را تهیه نمایند .

آشپز سنتی


همانطور که از اسم این دوره مشخص است اختصاص دارد به آموزش غذا و دسر ایرانی . آشپزی سنتی در بر گیرنده تمامی غذاهای سنتی و قدیمی ایرانیست . این دوره برای علاقه مندان به آشپزی ایرانی و همچنین برای عزیزانی که قصد کار در رستوران های سنتی در داخل و یا خارج از ایران را دارند بسیار کارآمد میباشد .